Naprawa Turbin

Oferujemy dla naszych klientów

01

Naprawa turbin dla Klientów z Jelcza

Twoje auto zepsuło się, a Ty potrzebujesz szybkiego, sprawdzonego mechanika, który sprawi, że znów z radością będziesz mógł wsiąść za kółko? W naszej firmie błyskawicznie i za niewygórowaną kwotę przeprowadzimy naprawę albo regenerację turbiny. Zatrudnieni mechanicy to prawdziwi fachowcy, którzy do swojej pracy podchodzą nie tylko z ogromnym doświadczeniem, ale też pasją. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój samochód znajduje się w dobrych rękach – niezależnie od tego, czy na co dzień jeździsz nim po drogach Laskowic, Oleśnicy, Oławy, czy Wrocławia

02

Błyskawiczna regeneracja turbin – oferta dla Klientów z Oławy

Zastanawiasz się, czy i dlaczego warto skorzystać z naszych usług? W firmie mamy 4 wyszkolonych mechaników, dla których wnętrze samochodu nie ma żadnych tajemnic. Dodatkowym atutem jest szybki czas działania. Proponowane usługi realizujemy w 24 godziny. Niezależnie od stopnia zapchania turbiny lub marki pojazdu – zawsze zapłacisz tyle samo za jej naprawę albo regenerację, a 12-miesięczny okres gwarancji zapewni Ci spokój na długi czas. Ponadto – nie musisz martwić się o transport – zapewnimy przewóz uszkodzonego samochodu na terenie Oławy i Jelcza w obie strony. W cenie oferujemy też porady dotyczące auta.


03

Mieszkasz we Wrocławiu? Postaw na naprawę turbiny u specjalistów z doświadczeniem!

Chcesz wiedzieć, jak działamy? W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt komputerowy, pozwalający sprawdzić wszystkie parametry auta – od prawidłowego działania komputera pokładowego po ciśnienie w oponach. Zajrzymy w każdy zakamarek Twojego samochodu, sprawdzimy pod mikroskopem zawartość opiłków w filtrze paliwa. Nie przeoczymy żadnej, nawet najmniejszej usterki. Z nami nie musisz martwić się o pojazd zastępczy na czas naprawy turbiny – dla naszych Klientów z Laskowic, Oleśnicy, Oławy oraz Jelcza oferujemy komfortowe auta zastępcze. Zadzwoń, sprawdź i umów się do najlepszego mechanika w okolicy!Zajmujemy się

Naprawą wtryskiwaczy Bosch oraz Delphi, pomp wtryskowych,oraz pomp vp 30 i 44


Naprawą elektroniki oraz uszkodzeń mechanicznych POMP BOSCH VP


Zaawansowaną elektroniką samochodową oraz filtrami DPF
– naprawa wtryskiwaczy Bosch
– naprawa wtryskiwaczy Delphi
– naprawa filtrów DPF
– elektronika samochodowa


Czyszczenie układu paliwowego
Naprawa pomp wtryskowych Bosch oraz Delphi
Naprawa pompowtryskiwaczy z montażem


GRANPOL – fachowcy od naprawy turbin

Lepsze osiągi silnika przy jego mniejszej mocy – tak w skrócie można opisać zasadność stosowania turbin we współczesnych samochodach. Właściciele aut wyposażonych w turbosprężarki wiedzą jednak o tym, że te elementy silnika mogą sprawiać tyle samo radości, co zmartwień. Dopóki turbina pracuje prawidłowo – jeździmy, nie zwracając na nią uwagi, kiedy jednak zepsuje się – mamy poważny kłopot, a do tego kolejny wydatek na liście. W naszym warsztacie niedaleko Oleśnicy zajmujemy się naprawą i regeneracją turbin we wszystkich rodzajach aut.

Regeneracja turbin w autach nowych i używanych

Choć zakup używanego pojazdu z turbiną należy do jednych z najbardziej kontrowersyjnych decyzji współczesnych kierowców – nie zawsze musi okazać się zły. Dla wszystkich pasjonatów motoryzacji z Jelcza, Laskowic, Oleśnicy, Wrocławia i Oławy oferujemy tanią, błyskawiczną regenerację turbin. Wykwalifikowani fachowcy zdiagnozują, co jest przyczyną awarii i usuną ją, a także zadbają o to, by silnik Twojego samochodu odzyskał dawną moc, a Ty – na nowo cieszył się prawdziwą przyjemnością z jazdy.

Szukasz specjalistów od naprawy turbin? Zależy Ci nie tylko na dobrej cenie, ale przede wszystkim poprawnie wykonanej pracy? Zapraszamy do warsztatu w Smolnej koło Oleśnicy. Z nami silnik Twojego auta zyska drugie życie.