MECHANIK SAMOCHODOWY OLEŚNICA

Oferujemy dla naszych klientów

01

Mechanik samochodowy Oleśnica

Poszukujesz mechanika samochodowego? Zależy Ci na tym, aby był z Oleśnicy? Zatem bardzo dobrze trafiłeś. Nasz zakład działa od wielu lat, odznacza się bardzo dużą wiedzą i profesjonalizmem, a pracownicy, których zatrudniamy działają w zawodzie od dawna.

02

Szeroki zakres usług

Żadna usterka nie jest dla nas problemem. Przez lata pracy dokonaliśmy już wielu napraw, dzięki czemu zyskaliśmy doświadczenie i wprawę. Zajmujemy się zarówno drobnymi reperacjami, jak i poważnymi przypadkami, które wydają się nie do zrobienia.

03

Terminowość i elastyczność

Staramy się zawsze dopasowywać do potrzeb i terminów swoich klientów. Nasi pracownicy tak są nauczeni organizacji, aby Cię nie zawieźć. Dlatego współpraca z nami będzie przyjemna i bezkonfliktowa. Zapraszamy!

Zajmujemy się

Zaawansowaną elektroniką samochodową oraz filtrami DPF
– naprawa filtrów DPF
– elektronika samochodowa

Czyszczenie układu paliwowego

Warsztat samochodowy dla osób z Oleśnicy i okolic

Ofertę naszego warsztatu samochodowego kierujemy przede wszystkim do osób z Oleśnicy oraz okolic. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, których umiejętności i szeroka wiedza z zakresu motoryzacji pozwalają na dokonywanie nawet skomplikowanych napraw. Jeżeli potrzebujesz pomocy mechanika to jesteś w dobrym miejscu — z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc oraz sprawić, że Twój pojazd znów będzie działał prawidłowo.

Mechanik samochodowy: specjalizacje

Każdy mechanik pracujący w naszym warsztacie samochodowym zlokalizowanym w Oleśnicy jest doświadczonym fachowcem. Członkowie zespołu specjalizują się między innymi w naprawach:

  • elektroniki,
  • układów paliwowych,
  • filtrów DPF.

Dokładamy starań, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że jesteśmy w stanie wykryć i usunąć różne usterki, a także zwiększyć możliwości pojazdu.

Potrzebujesz pomocy mechanika? Wybierz nasz warsztat!

Nagła awaria elektroniki w pojeździe czy dziwne dźwięki dobiegające spod maski to tylko niektóre sytuacje, przy których konieczna może być profesjonalna pomoc. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00 — w tym czasie można skontaktować się telefonicznie albo mailowo. Jeżeli jesteś z Oleśnicy lub okolic i szukasz doświadczonego mechanika samochodowego, sprawdź usługi świadczone w naszym warsztacie!