Mechanik samochodowy Oława

Oferujemy dla naszych klientów

01

Mechanik samochodowy Oława

Potrzebujesz pilnie zaufanego mechanika samochodowego w okolicy Oławy? Zależy Ci na tym, aby miał dużą wiedzę oraz trzymał się terminów? W takim razie bardzo dobrze trafiłeś, bo bez problemu Ci to wszystko zapewnimy.

02

Kompleksowy zakres usług

Nasz serwis odznacza się tym, że zajmuje się gruntownie mechaniką samochodową. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zarówno drobne naprawy, jak i wszechstronne reperacje nas nie zaskoczą. Dodatkowo od lat specjalizujemy się w tuningu samochodowym.

03

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim nade wszystko stawiamy dobro klienta. Szanujemy Twój czas, dopasowujemy się do Twoich wymagań oraz potrzeb. Liczymy na to, że nasza współpraca będzie prosta, przyjemna i owocna!

Zajmujemy się

Naprawą wtryskiwaczy Bosch oraz Delphi, pomp wtryskowych,oraz pomp vp 30 i 44

Naprawą elektroniki oraz uszkodzeń mechanicznych POMP BOSCH VP

Zaawansowaną elektroniką samochodową oraz filtrami DPF
– naprawa wtryskiwaczy Bosch
– naprawa wtryskiwaczy Delphi
– naprawa filtrów DPF
– elektronika samochodowa

Czyszczenie układu paliwowego
Naprawa pomp wtryskowych Bosch oraz Delphi
Naprawa pompowtryskiwaczy z montażem

Warsztat samochodowy — Oława

Szukasz dobrego mechanika samochodowego w okolicach Oławy? Potrzebujesz wsparcia w naprawie auta lub wymianie części eksploatacyjnych? Jesteś w dobrym miejscu! Nasi specjaliści pomogą Ci kompleksowo zadbać o Twój pojazd. Z nami dowiesz się co i dlaczego stuka pod maską, gdzie wycieka płyn chłodniczy i czemu świeżo nabita klimatyzacja nie chłodzi tak, jak powinna. Co więcej — nie tylko odnajdziemy przyczynę awarii, ale również szybko ją usuniemy, oddając w Twoje ręce sprawny i gotowy do jazdy samochód. Sprawdź, w czym jeszcze możemy Ci pomóc.

Dobry mechanik samochodowy w pobliżu Oławy

Nasz mechanik przyjmuje w Oleśnicy niedaleko Oławy. Mamy elastyczne terminy i świetnie wyszkolony zespół, który nieustannie podnosi swoje kompetencje. Dlatego też przyjeżdżają do nas kierowcy z całego województwa dolnośląskiego. Warsztat samochodowy Granpol to miejsce, w którym doświadczenie spotyka się z pasją i miłością do motoryzacji. Z tego powodu wszelkie naprawy wykonujemy ze szczególną starannością. Jeżeli chciałbyś umówić się na diagnostykę lub usunięcie awarii — zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego warto oddać auto do naszego mechanika samochodowego?

Jesteśmy grupą fachowców z doświadczeniem. Ponadto mamy świetnie wyposażony warsztat samochodowy, w którym korzystamy z najnowszych narzędzi diagnostycznych. Zawsze z uśmiechem i zrozumieniem pochodzimy do naszych Klientów, gdyż wiemy, że to my jesteśmy specjalistami i nie każdy musi orientować się w motoryzacyjnych zawiłościach. Niezależnie od tego, czy przyjedziesz do nas kilkunastoletnią Hondą, czy najnowszym modelem Kii — zawsze znajdziemy czas, aby zająć się Twoim pojazdem.

Umów wizytę w naszym warsztacie samochodowym już dziś!

Wszystkich właścicieli aut z Oławy zapraszamy do sprawdzania i umawiania wolnych terminów w naszym warsztacie samochodowym. Dysponujemy elastycznym grafikiem terminów, dlatego dla każdego znajdziemy wolny dzień. Na wszystkie zrealizowane usługi wystawiamy fakturę lub paragon oraz dajemy gwarancję. Jeśli masz dodatkowe pytania — zadzwoń.