Mechanik samochodowy Jelcz Laskowice

Oferujemy dla naszych klientów

01

Mechanik samochodowy Jelcz Laskowice

Szukasz bardzo dobrego mechanika z okolic Jelcz Laskowice? Zależy Ci na pełnym profesjonalizmie oraz fachowym podejściu do klienta? Masz dosyć pseudo fachowców? Zatem zapraszamy do naszego zakładu, w którym najważniejsze jest zadowolenie klienta.

02

Wykwalifikowany zespół pracowników

Nasz serwis zatrudnia tylko kompetentnych pracowników, którzy znają się na mechanice samochodowej oraz posiadają doświadczenie. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nie ma usterek, które by nas zaskoczyły.

03

Zaufaj nam już dziś

Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług i dołączysz do pokaźnego grona ukontentowanych klientów. Współpraca z nami jest prosta, przejrzysta, bez ukrytych niespodzianek. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania czy też wątpliwości to zachęcamy do kontaktu!

Zajmujemy się

Zaawansowaną elektroniką samochodową oraz filtrami DPF
– naprawa filtrów DPF
– elektronika samochodowa

Czyszczenie układu paliwowego

Warsztat samochodowy: Jelcz-Laskowice

Twoje auto odmawia Ci posłuszeństwa? Denerwujesz się za każdym razem, jak nie chce odpalić? Szukasz profesjonalnego, doświadczonego, a przede wszystkim rzetelnego mechanika z okolic miasta JelczLaskowice? Zapraszamy do naszego warsztatu! Jesteśmy zespołem zawodowców, którzy mogą się poszczycić ogromną wiedzą na temat budowy i systemów działania aut osobowych, ale nie tylko. Zajmujemy się szeroko pojętą naprawą samochodów, a naszym Klientom zapewniamy fachową obsługę, a także terminowość. Wykonujemy przeglądy, udzielamy wskazówek związanych z poszczególnymi częściami oraz prawidłowym użytkowaniem pojazdu, a poza tym oferujemy kompleksową naprawę uszkodzonych systemów.

Sprawdzony i kompetentny mechanik samochodowy

JelczLaskowice to miejscowość znajdująca się niedaleko Oleśnicy, gdzie mieści się nasz warsztat samochodowy. Doskonale znamy potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów, dlatego gwarantujemy wzorową obsługę na wysokim poziomie. Nasze specjalizacje to między innymi:

  • filtry DPF,
  • czyszczenie układu paliwowego.

Przeprowadzamy kompleksowe naprawy poszczególnych elementów, a na nasze usługi udzielamy rocznej gwarancji, dzięki czemu masz pewność, że solidne wykonujemy swoją pracę.

Masz problem z autem? Zgłoś się do nas!

Jeśli Twój samochód lata swojej świetności ma już za sobą, chcesz skontrolować stan używanego auta albo pojawił się problem, którego nie jesteś w stanie zidentyfikować — zaradzi na to nasz wykwalifikowany mechanik. JelczLaskowice i najbliższe okolice zaliczają się do rejonu, z jakiego kontaktują się z nami Klienci, dlatego zapraszamy do skorzystania z fachowych usług wszystkich zainteresowanych. Cena, jaką proponujemy, obejmuje demontaż, lokalizację usterki, naprawę, jak również montaż. Chętnie udzielamy informacji na tematy związane z systemami elektroniki samochodowej, ale nie tylko. Na czas naprawy oferujemy samochód zastępczy, dzięki czemu zostawiając pojazd w naszym warsztacie samochodowym, nie zostaniesz bez środka transportu. Zapraszamy!