Klimatyzacja samochodowa Jelcz Laskowice

Co oferujemy?

Firma Granpol zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji pojazdach osobowych o napędzie konwecjonalnym.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, oferujemy usługi takie jak:

 • * Napełnianie klimatyzacji czynnikiem r134a
 • * Naprawa uszkodzonych elementów klimatyzacji
 • * Czyszczenie parowników
 • * Usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • * Ozonowanie
 • * Wkrywanie nieszczelności przy pomocy hydrogenu
 • * Diagnostyka komputerowa, profesjonalnymi komputerami
 • * Dorabianie przewodów

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawy klimatyzacji samochodowej. Naprawa i obsługa klimatyzacji nie ma dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę

KONTAKTKlimatyzacja samochodowa — Jelcz-Laskowice

Jazda samochodem latem, kiedy na zewnątrz panują wysokie temperatury, bywa frustrujące. Podróż w nagrzanym samochodzie jest bardzo męcząca, nie tylko dla pasażerów, ale również dla kierowcy, dlatego warto zainwestować w klimatyzację. Dzisiaj coraz rzadziej się zdarza, że w aucie nie ma klimatyzacji, zatem możemy uznać, że jest to obowiązkowy element wyposażenia każdego samochodu. Kiedy ulega ona awarii, jak najszybciej należy udać się do specjalisty, który odnajdzie przyczynę problemu, po czym zajmie się naprawą. W naszym warsztacie oferujemy serwis klimatyzacji samochodowej. Obsługujemy osoby z różnych miejscowości, np. Oleśnica, Oława czy JelczLaskowice, ale nie tylko.

Diagnostyka i naprawa klimatyzacji samochodowej

Klimatyzacja samochodowa z czasem może wymagać serwisu, dlatego warto obserwować jej działanie. Do mechanika należy się udać, kiedy:

 • nastąpił brak chłodzenia,
 • istnieje podejrzenie nieprawidłowego przepływu powietrza,
 • klimatyzacja generuje dziwne dźwięki i wibracje,
 • z otworów wentylacyjnych wydobywa się nieprzyjemny zapach.

Często bywa, że strumień chłodzący jest za słaby albo w ogóle zanika, co może oznaczać problemy z wentylatorem. Dodatkowo w klimatyzacji może pojawić się stukanie czy skrzypienie, będące przyczyną uszkodzenia pasków napędowych bądź pozostałych komponentów systemu chłodzącego. Jednym z najpopularniejszych problemów jest jednak przykry zapach, który zazwyczaj jest spowodowany obecnością pleśni lub innych zanieczyszczeń. Należy wówczas przeprowadzić dezynfekcję klimatyzacji, co wyeliminuje odór, a jednocześnie przywróci przyjemny zapach.

Jak wygląda diagnozowanie problemu z klimatyzacją samochodową?

Auto oddane do warsztatu z powodu problemów z klimatyzacją samochodową przechodzi w pierwszej kolejności porządną diagnostykę. Nasi mechanicy sprawdzają, co może być przyczyną awarii systemu. Kontrolujemy ciśnienie czynnika chłodzącego, sprawdzamy działanie kompresora, przewody oraz filtry. Po zidentyfikowaniu problemu przechodzimy do regeneracji poszczególnych elementów klimatyzacji. Naprawiamy wycieki, wymieniamy kompresor, dezynfekujemy, serwisujemy wentylatory, a także wykonujemy regulację całego układu, aby na końcu upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Wydajna i skuteczna klimatyzacja samochodowa

JelczLaskowice to jedna z miejscowości, które zaliczamy do obszaru naszych działań. Przyjmujemy Klientów z okolic Oławy, oferując specjalistyczne usługi serwisowe. Prowadzimy warsztat, gdzie zajmujemy się naprawą pojazdów, jak również serwisowaniem klimatyzacji samochodowej. Dbamy o to, aby nasi Klienci wyjechali od nas zadowoleni, dlatego trzymamy się ustalonych terminów realizacji usług. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu!