Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej Oława

Co oferujemy?

Firma Granpol zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji pojazdach osobowych o napędzie konwecjonalnym.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, oferujemy usługi takie jak:

  • * Napełnianie klimatyzacji czynnikiem r134a
  • * Naprawa uszkodzonych elementów klimatyzacji
  • * Czyszczenie parowników
  • * Usuwanie nieprzyjemnych zapachów
  • * Ozonowanie
  • * Wkrywanie nieszczelności przy pomocy hydrogenu
  • * Diagnostyka komputerowa, profesjonalnymi komputerami
  • * Dorabianie przewodów

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawy klimatyzacji samochodowej. Naprawa i obsługa klimatyzacji nie ma dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę

KONTAKTSerwis klimatyzacji samochodowej: Oława

Mało który kierowca wyobraża sobie podróżowanie autem bez włączonej klimatyzacji. Oprócz oczywistej funkcji chłodzenia świetnie nadaje się ona również do ogrzewania pojazdu oraz usuwania z niego nadmiaru wilgoci. Warto jednak wiedzieć, że zakamarki takiego systemu są świetnym miejscem do rozwoju różnego rodzaju bakterii i grzybów mogących powodować choroby układu oddechowego. Dlatego tak ważny jest regularny serwis wszystkich kanałów i rurek, a także ich czyszczenie. Klientom z Oławy proponujemy profesjonalny serwis oraz naprawę klimatyzacji samochodowej w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Klimatyzacja samochodowa — jak o nią dbać?

Używanie klimatyzacji samochodowej powinno odbywać się z rozwagą. Bardzo łatwo bowiem o zbyt niskie ustawienie temperatury, a w konsekwencji — wychłodzenie zatok. Nawet najlepszy system wymaga jednak od czasu do czasu czyszczenia czy uzupełnienia czynnika chłodzącego. Ozonowanie wraz z odgrzybianiem wykonane przez fachowca to gwarancja, że klimatyzacja w naszym aucie jest bezpieczna dla nas i współtowarzyszy podróży. Dlatego, jeśli chciałbyś zadbać o nią w kompleksowy sposób — zapraszamy do naszego serwisu w Oleśnicy niedaleko Oławy.

Naprawa klimatyzacji samochodowej dla Klientów z Oławy

Uszkodzony wężyk od klimatyzacji, zapchany filtra lub gwałtowny ubytek czynnika chłodzącego to powód do niepokoju. Zepsuta klimatyzacja samochodowa daje się bowiem we znaki zawsze, kiedy wybieramy się w dłuższą trasę. Brak możliwości ogrzania lub schłodzenia wnętrza pojazdu niekorzystnie wpływa na samopoczucie kierowcy, ale też pasażerów. Dlatego zepsutą klimatyzację warto jak najszybciej naprawić i to u mechanika, który wie, jak to zrobić. W naszym serwisie w Oleśnicy niedaleko Oławy dysponujemy profesjonalnym sprzętem do jej naprawy. Jednocześnie — mamy elastyczne terminy i bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy zatem kierowców wszystkich marek samochodów do umawiania wizyt. Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń!

Naprawa i napełnianie klimatyzacji: Oława oraz okolice

Wśród usług świadczonych przez nasz serwis znaleźć można nie tylko naprawę klimatyzacji samochodowej oraz jej oczyszczanie ze wszelkich zabrudzeń czy grzybów. Proponujemy również napełnianie układu klimatyzacyjnego czynnikiem r134a, powszechnie wykorzystywanym w samochodach. Odpowiada on za prawidłowe funkcjonowanie klimatyzacji, ale z czasem jego ilość ulega stopniowemu zmniejszaniu się. Dzięki nam czynnik chłodniczy zostanie uzupełniony, zapewniając komfort we wnętrzu pojazdu na długi czas.

Diagnostyka klimatyzacji samochodowej przed naprawą

Jeśli konieczne jest napełnienie klimatyzacji, warto jednocześnie sprawdzić, czy zmniejszenie ilości czynnika chłodniczego w układzie nie nastąpiło w wyniku uszkodzeń albo rozszczelnień. W ramach przeprowadzanych napraw dla Klientów z Oławy oraz okolic jesteśmy więc w stanie wykonać także kompleksową diagnostykę, jak również kontrolę szczelności z użyciem hydrogenu. Skuteczne wykrycie wszelkich usterek to bowiem najważniejszy element dbania o sprawność pojazdu.