Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej Oława

Co oferujemy?

Firma Granpol zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji pojazdach osobowych o napędzie konwecjonalnym.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, oferujemy usługi takie jak:

  • * Napełnianie klimatyzacji czynnikiem r134a
  • * Naprawa uszkodzonych elementów klimatyzacji
  • * Czyszczenie parowników
  • * Usuwanie nieprzyjemnych zapachów
  • * Ozonowanie
  • * Wkrywanie nieszczelności przy pomocy hydrogenu
  • * Diagnostyka komputerowa, profesjonalnymi komputerami
  • * Dorabianie przewodów

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawy klimatyzacji samochodowej. Naprawa i obsługa klimatyzacji nie ma dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę

KONTAKTSerwis klimatyzacji samochodowej: Oława

Mało który kierowca wyobraża sobie podróżowanie autem bez włączonej klimatyzacji. Oprócz oczywistej funkcji chłodzenia świetnie nadaje się ona również do ogrzewania pojazdu oraz usuwania z niego nadmiaru wilgoci. Warto jednak wiedzieć, że zakamarki takiego systemu są świetnym miejscem do rozwoju różnego rodzaju bakterii i grzybów mogących powodować choroby układu oddechowego. Dlatego tak ważny jest regularny serwis wszystkich kanałów i rurek, a także ich czyszczenie. Klientom z Oławy proponujemy profesjonalny serwis oraz naprawę klimatyzacji samochodowej w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Klimatyzacja samochodowa — jak o nią dbać?

Używanie klimatyzacji samochodowej powinno odbywać się z rozwagą. Bardzo łatwo bowiem o zbyt niskie ustawienie temperatury, a w konsekwencji — wychłodzenie zatok. Nawet najlepszy system wymaga jednak od czasu do czasu czyszczenia czy uzupełnienia czynnika chłodzącego. Ozonowanie wraz z odgrzybianiem wykonane przez fachowca to gwarancja, że klimatyzacja w naszym aucie jest bezpieczna dla nas i współtowarzyszy podróży. Dlatego, jeśli chciałbyś zadbać o nią w kompleksowy sposób — zapraszamy do naszego serwisu w Oleśnicy niedaleko Oławy.

Naprawa klimatyzacji samochodowej dla Klientów z Oławy

Uszkodzony wężyk od klimatyzacji, zapchany filtra lub gwałtowny ubytek czynnika chłodzącego to powód do niepokoju. Zepsuta klimatyzacja samochodowa daje się bowiem we znaki zawsze, kiedy wybieramy się w dłuższą trasę. Brak możliwości ogrzania lub schłodzenia wnętrza pojazdu niekorzystnie wpływa na samopoczucie kierowcy, ale też pasażerów. Dlatego zepsutą klimatyzację warto jak najszybciej naprawić i to u mechanika, który wie, jak to zrobić. W naszym serwisie w Oleśnicy niedaleko Oławy dysponujemy profesjonalnym sprzętem do jej naprawy. Jednocześnie — mamy elastyczne terminy i bardzo atrakcyjne ceny. Zapraszamy zatem kierowców wszystkich marek samochodów do umawiania wizyt. Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń!