Naprawa klimatyzacji samochodowej Namysłów

Co oferujemy?

Firma Granpol zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji pojazdach osobowych o napędzie konwecjonalnym.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, oferujemy usługi takie jak:

  • * Napełnianie klimatyzacji czynnikiem r134a
  • * Naprawa uszkodzonych elementów klimatyzacji
  • * Czyszczenie parowników
  • * Usuwanie nieprzyjemnych zapachów
  • * Ozonowanie
  • * Wkrywanie nieszczelności przy pomocy hydrogenu
  • * Diagnostyka komputerowa, profesjonalnymi komputerami
  • * Dorabianie przewodów

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawy klimatyzacji samochodowej. Naprawa i obsługa klimatyzacji nie ma dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę

KONTAKTNaprawa klimatyzacji samochodowej — Namysłów

Sprawna i czysta klimatyzacja jest bez wątpienia jednym z kluczowych elementów auta, który docenia się szczególnie w upalne dni. Jej awaria bywa uciążliwa z wielu powodów — kiedy całkowicie odmawia posłuszeństwa, znacząco obniża komfort jazdy, natomiast gdy dawno nie była odświeżana, może prowadzić do pogorszenia jakości powietrza w pojeździe, skutkując np. nawracającymi infekcjami układu oddechowego. Umów się na serwis klimatyzacji w prowadzonym przez nas warsztacie nieopodal Namysłowa już dziś!

Jak przebiega naprawa klimatyzacji samochodowej?

Pierwszym krokiem, jaki podejmujemy, jest diagnostyka auta. Doświadczeni mechanicy dokładnie sprawdzają cały układ klimatyzacji, wykorzystując przy tym innowacyjne urządzenia i technologie. Kiedy już uda nam się znaleźć problem, zajmujemy się naprawą lub też wymianą uszkodzonych elementów klimatyzacji. O ile niektóre części faktycznie jesteśmy w stanie zreperować, pewne będziemy musieli wymienić na nowe. Co ważne, w naprawach zawsze stosujemy wyłącznie oryginalne podzespoły, które gwarantują doskonałą jakość działania.

Po zrealizowaniu wszystkich czynności serwisowych przychodzi czas na konserwację układu klimatyzacji. Jest to o tyle ważne, że w trakcie używania gromadzą się w niej różnego rodzaju zanieczyszczenia czy mikroorganizmy, które mogą podrażniać alergików, a także prowadzić do różnych infekcji. Regularne czyszczenie filtrów i innych elementów pozwala nie tylko zachować wysoką wydajność klimatyzacji, ale jest też kluczowe z uwagi na zdrowie.

Dlaczego warto zaufać firmie Granpol?

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym, dlatego po zakończonym serwisie, przechodzimy do testowania klimatyzacji. Kontrolujemy parametry oraz sprawdzamy, czy aby na pewno wszystkie funkcje działają poprawnie. Pozwala nam to na wprowadzanie ewentualnych poprawek i pokazuje, że nie ma u nas miejsca na błędy. Skorzystaj z oferty renomowanego warsztatu koło Namysłowa, a z pewnością się nie zawiedziesz!

Ekspresowa naprawa klimatyzacji samochodowej w dobrej cenie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że usterka klimatyzacji nie należy do najprzyjemniejszych — zwłaszcza latem. Naszym Klientom gwarantujemy szybki czas realizacji napraw, a do tego wyjątkowo korzystne ceny. Ciesz się w pełni sprawną, czystą klimatyzacją, nie ryzykując swojego zdrowia. Skontaktuj się z naszym warsztatem — być może przyjmiemy Cię nawet i dziś. Zapraszamy do współpracy!