CHIPTUNING

Oferujemy dla naszych klientów

01

CHIPTUNING

Czy wiesz, że twój samochód stać na więcej? Chip Tuning Oleśnica pomoże osiągnąć maksymalną wydajność w bezpiecznych dla silnika granicach. Powierz samochód w ręce profesjonalistów i ciesz się jazdą…

Modny w ostatnich czasach tuning elektroniczny jest szansą nie tylko na lepsze osiągi samochodu, ale również zaoszczędzenie nieco pieniędzy. Z czym wiąże się chiptuning? I jaki sens ma chiptuning samochodów ciężarowych?

02

ZALETY CHIPTUNINGU

Liczne zalety modyfikacji parametrów silnika zachęcają do oddania samochodu w ręce specjalistów. Do plusów wynikających z ingerencji w ustawienia komputera należą:

  • Zwiększenie płynności i komfortu jazdy
  • Zmniejszenie efektu „turbo-dziury”
  • Lepsze osiągi silnika
  • Efektywniejsze spalanie paliwa
  • Odczuwalna oszczędność paliwa
  • Bezpieczniejsza praca automatycznej skrzyni biegów i sprzęgła.

Ponadto chiptuning jest poprzedzony dokładną analizą możliwości i stanu pojazdu. Oznacza to, że zleceniodawca otrzymuje wiedzę na temat swojego samochodu i jego optymalizacji. W razie konieczności, przed wykonaniem usługi przeprowadza się prace przygotowawcze mające na celu bezpieczne podniesienie mocy i regulacje ustawień silnika.

Szczególny wpływ na ekologię, ekonomię i ergonomię jazdy może mieć regulacja parametrów samochodów ciężarowych. Wynika to z faktu, że ich silniki pracują na wyższych obciążeniach, a spalanie z natury jest znacznie wyższe niż samochodu osobowego. Wobec powyższego różnice w wydatkach i komforcie jazdy po chiptuningu są odczuwalne dla każdego przedsiębiorcy i kierowcy.

03

KIEDY NIE WYKONUJEMY CHIPTUNINGU?

W pewnych okolicznościach chiptuning samochodów osobowych i ciężarowych jest niemożliwy, albo niezalecany. Dzieje się tak, kiedy:

  • Silnik jest nadmiernie wyeksploatowany
  • Podzespoły samochodu uległy nadmiernemu zużyciu
  • Pojazd został już wcześniej zmodyfikowany do granic rozsądnych możliwości.

W sytuacji widocznych usterek dyskwalifikujących istnieją dwie możliwości. Pierwsza to naprawienie ich, o ile wiek i przebieg silnika na to pozwala. Druga oznacza rezygnację z projektu. Takie podejście do tematu pozwala na oferowanie naszym klientom usług najwyższej jakości i pełnego bezpieczeństwa Twojego oraz samochodu.

04

GDZIE PRZEPROWADZIĆ ZABIEG CHIPTUNINGU?

Ponieważ tuning elektroniczny jest ingerencją w fabryczne ustawienia warto oddać auto w ręce profesjonalistów, którzy zastosują indywidualne rozwiązanie poprzedzone odpowiednim wywiadem. Zakład samochodowy Granpol mieszczący się w pobliżu Wrocławia w Oleśnicy zapewnia obsługę wykwalifikowanych mechaników i programistów. Dane kontaktowe i mapka poglądowa umieszczona została w zakładce „kontakt”.

Zajmujemy się

Naprawą wtryskiwaczy Bosch oraz Delphi, pomp wtryskowych,oraz pomp vp 30 i 44

Naprawą elektroniki oraz uszkodzeń mechanicznych POMP BOSCH VP

Zaawansowaną elektroniką samochodową oraz filtrami DPF
– naprawa wtryskiwaczy Bosch
– naprawa wtryskiwaczy Delphi
– naprawa filtrów DPF
– elektronika samochodowa

Czyszczenie ukladu paliwowego
Naprawa pomp wtryskowych Bosch oraz Delphi
Naprawa pompowtryskiwaczy z montażem