Napełnianie klimatyzacji samochodowej Wrocław

Napełnianie klimatyzacji samochodowej — Wrocław

Idzie lato, ale czy Twój samochód jest gotowy na wyższe temperatury? Jeśli nie chcesz w upalne dni pocić się podczas każdej drogi pokonywanej autem — pomyśl już dziś o napełnieniu klimatyzacji. Zadbaj o komfort termiczny Twój i Twoich najbliższych, zapewniając przyjemnie chłodne powietrze, kiedy słupek rtęci za oknem pójdzie w górę. W naszym serwisie oferujemy kompleksowe napełnianie klimatyzacji samochodowej dla wszystkich modeli aut. Tanio, szybko, sprawnie!

Dlaczego napełnianie klimatyzacji samochodowej jest tak ważne?

Za chłodne powietrze w samochodzie po uruchomieniu klimatyzacji odpowiada czynnik chłodzący, zwany też czynnikiem ziębniczym, ziębnikiem lub chłodziwem. To specjalna substancja, dzięki której pobierane z zewnątrz auta powietrze jest ochładzane do niższych temperatur i wtłaczane do kabiny. Ma on za zadanie także smarowanie sprężarki. Najpopularniejszym i najczęściej używanym chłodziwem w klimatyzacji samochodowej jest R134a. Jego uzupełnianie jest zalecane co najmniej co 2 lata. Zbyt duży ubytek tej substancji może skończyć się zatarciem, a co za tym idzie — awarią sprężarki.

Profesjonalne napełnianie klimatyzacji samochodowej

Ubytek czynnika chłodzącego nie jest taki sam w każdym aucie. Zależy on od wielu czynników, m.in. od zasobnika i jakości wykonania układu. Nie jest prawdą, że nie da się zmierzyć tego, jak dużo chłodziwa trzeba uzupełnić. Wszystko jednak zależy od chęci i uczciwości mechanika. W naszej firmie stawiamy na zaufanie Klientów — jest ono dla nas bardzo cenne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby podczas każdej usługi rzetelnie informować o najdrobniejszych szczegółach robót.

Wybierz fachowców od napełniania klimatyzacji samochodowej niedaleko Wrocławia — firmę GRANPOL z siedzibą w Oleśnicy

Jeśli szukasz godnego polecenia warsztatu samochodowego w okolicach Wrocławia, w którym wykonasz napełnienie klimatyzacji — zapraszamy do firmy GRANPOL z siedzibą w Oleśnicy przy ul. Smolnej 51. Nasi pracownicy kompleksowo zajmą się Twoim autem. Zadzwoń lub napisz, by sprawdzić wolne terminy!