Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej Oleśnica, Wrocław

Co oferujemy?

Firma Granpol zajmuje się serwisowaniem klimatyzacji pojazdach osobowych o napędzie konwecjonalnym.

Posiadamy profesjonalny sprzęt, oferujemy usługi takie jak:

  • * Napełnianie klimatyzacji czynnikiem r134a
  • * Naprawa uszkodzonych elementów klimatyzacji
  • * Czyszczenie parowników
  • * Usuwanie nieprzyjemnych zapachów
  • * Ozonowanie
  • * Wkrywanie nieszczelności przy pomocy hydrogenu
  • * Diagnostyka komputerowa, profesjonalnymi komputerami
  • * Dorabianie przewodów

Dlaczego nam zaufać?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie naprawy klimatyzacji samochodowej. Naprawa i obsługa klimatyzacji nie ma dla nas tajemnic. Zaufaj profesjonalistom!

Doświadczenie pracownicy

Zatrudniamy najlepszych.

Setki wykonanych napraw

Działamy od wielu lat.

Zadzwoń! Zajmie Ci to tylko chwilę

KONTAKTSerwis klimatyzacji samochodowej Oleśnica zaprasza!

Zadbana, odpowiednio działająca klimatyzacja umożliwia kierowcy oraz pasażerom komfortową i bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Chcesz, żeby system klimatyzacji w Twoim samochodzie działał bez zarzutów i służył Ci przez długi czas? Odwiedź nasz serwis klimatyzacji w miejscowości Smolna nieopodal Oleśnicy. Zaufało nam już wielu Klientów z całego województwa dolnośląskiego!

Szybka i sprawna naprawa klimatyzacji samochodowej — Wrocław, Oława, Oleśnica i okolice

O czystość i prawidłowe funkcjonowanie układu wentylacyjnego samochodu należy dbać ze względu bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowia. Konstrukcja systemu klimatyzacji jest dość skomplikowana, zawiera wiele różnych zakamarków, które często są siedliskiem szkodliwych dla naszego zdrowia grzybów, pleśni i zanieczyszczeń wywołujących uciążliwe choroby układu oddechowego. Warto więc co jakiś czas korzystać z usług ozonowania klimatyzacji przy użyciu specjalistycznych preparatów. Zadbany układ wentylacyjny to również brak problemów z uporczywie parującymi szybami, nieprzyjemnym zapachem w aucie czy suchym powietrzem.

Jak dochodzi do obniżenia efektywności pracy klimatyzacji samochodowej? Przyczyną problemów jest zazwyczaj nieprawidłowe użytkowanie. Aby zadbać o właściwy przepływ czystego powietrza do kokpitu i zatrzymywanie szkodliwych drobnoustrojów bardzo istotne jest okresowe dezynfekowanie i oczyszczanie układu. Jest to szczególnie ważne, gdy samochodem podróżują alergicy czy astmatycy.

Naprawa klimatyzacji samochodowej Oleśnica Wrocław

Chcesz cieszyć się nienaganną pracą układu klimatyzacji? Szukasz doświadczonych fachowców, którzy zajmą się naprawą i wymianą uszkodzonych elementów na nowe? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Doskonale znamy się na pojazdach osobowych o napędzie konwencjonalnym, dołożymy wszelkich starań, aby Twoje auto było sprawne, bezpieczne i gotowe do jazdy!