Naprawa pomp wtryskowych Oleśnica, Wrocław

Oferujemy dla naszych klientów

01

NAPRAWA POMP WTRYSKOWYCH

Pompy wtryskowe stanowią jeden z ważniejszych elementów układu zasilania silnika spalinowego. Jest elementem odpowiedzialnym za dostarczenie paliwa pod odpowiednim ciśnieniem do wtryskiwaczy. Niestety, jak każda z części w samochodzie ulega naturalnemu zużyciu lub awarii. Auto naprawa Granpol oferuje naprawę pompowtryskiwaczy i pomp wtryskowych różnych firm. Usługi świadczone są w okolicy Wrocławia.


02

REGENERACJA POMPY WTRYSKOWEJ – CENA I ZAKRES USŁUG

Regeneracja pompy wtryskowej polega na dokładnym jej wyczyszczeniu i wymianie uszkodzonych elementów. Przebiega ona w następujący sposób:

 • rozebranie pompy na czynniki pierwsze i mycie poszczególnych elementów,
 • sprawdzanie poszczególnych elementów pompy,
 • wymiana zużytych części na nowe pochodzące od oryginalnych producentów,
 • wymiana uszczelniaczy,
 • złożenie pompy,
 • weryfikacja pracy pompy względem parametrów technicznych producenta, na profesjonalnych stołach probierczych.

Każdy z powyższych etapów jest równie ważny, dlatego powinien zostać wykonany przez osoby profesjonalnie podchodzące do tematu. Zlekceważenie któregokolwiek z kroków będzie skutkowało rychłą wizytą u mechanika i dodatkowymi kosztami. Będąc przekonanymi o jakości naszych usług dajemy roczną gwarancję na wykonane przez nas czynności, podobnie zresztą jak na montowane części.

03

POMPOWTRYSKI – REGENERACJA

Co zrobić, jeśli w samochodzie nie ma pompy wtryskowej? Oznacza to, że zostało zastosowane rozwiązanie zwane pompowtryskami. W pełni sprawności, gwarantują wysokie ciśnienie, które przekłada się na dużą moc i moment obrotowy. Rozwiązanie to ma wielu zwolenników i przeciwników, a obecnie zostaje wypychane przez jeszcze nowszy system zwany Common Rail.

Regeneracja pompowtryskiwaczy, podobnie jak i pomp wtryskowych jest możliwa i obejmuje:

 • czyszczenie wszystkich elementów wtryskiwacza ultradźwiękiem,
 • wymiana zestawu naprawczego,
 • wymiana trzpienia dawki,
 • wymiana końcówki wtrysku,
 • sprawdzenie uszczelnienia,
 • regulacja dawki,
 • kontrola działania zakończona analizą raportu.

Zakres działania warsztatu samochodowego Granpol w Oleśnicy obejmuje również regenerację pompowtryskiwaczy.

04

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Warsztat położony jest na północny-wschód od centrum Wrocławia. Trasę dojazdu można ustalić za pomocą mapki załączonej w zakładce kontakt. Po uprzednim ustaleniu szczegółów istnieje również możliwość bezpłatnego zabrania auta do naprawy bezpośrednio od Państwa, a po zakończonych pracach odstawienie go pod dom. W celu uzyskania pełnych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Zajmujemy się

Naprawą wtryskiwaczy Bosch oraz Delphi, pomp wtryskowych,oraz pomp vp 30 i 44


Naprawą elektroniki oraz uszkodzeń mechanicznych POMP BOSCH VP


Zaawansowaną elektroniką samochodową oraz filtrami DPF
– naprawa wtryskiwaczy Bosch
– naprawa wtryskiwaczy Delphi
– naprawa filtrów DPF
– elektronika samochodowa


Czyszczenie ukladu paliwowego
Naprawa pomp wtryskowych Bosch oraz Delphi
Naprawa pompowtryskiwaczy z montażem


 

Naprawa pomp wtryskowychOleśnica i okolice

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet najsolidniejsza część samochodu może ulec awarii czy wyeksploatowaniu. Nie inaczej jest z pompą wtryskową będącą bardzo trwałym elementem układu zasilania silnika. W naszej firmie zajmujemy się profesjonalną i kompleksową naprawą tej części w samochodach różnych producentów. Naszym Klientom z Oleśnicy, Wrocławia, Oławy oraz okolic zapewniamy najwyższy standard usług, przystępne warunki cenowe, jak również pomoc doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców. Sprawdź już teraz, co możemy Ci zaproponować w Granpol!

Profesjonalne naprawy pomp VP44 i nie tylko

W naszej firmie zlokalizowanej w okolicach Oleśnicy świadczymy kompleksowe usługi – naprawę i regenerację pomp wtryskowych oraz regenerację pompowtrysków. Naprawiamy wtryskiwacze takich producentów jak Bosch czy Delphi. Działamy sprawnie i skutecznie, tak abyś jak najszybciej mógł cieszyć się w pełni sprawnym pojazdem. Podejmujemy się nawet najbardziej wymagających napraw pomp wtryskowych PSG16 oraz pomp VP44. Nasi specjaliści dysponują wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie elektryki, układów paliwowych, filtrów DPF czy podnoszeniu mocy silników. Możesz więc być pewny, że powierzając nam naprawę pomp wtryskowych w swoim samochodzie, stawiasz na najlepszy wybór. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Oleśnicy, Oławy, Wrocławia oraz okolic!